Contact

Inloopspreekuur | Contactgegevens

Melding openbare ruimte

Voor meldingen over bijvoorbeeld:

  • Kapotte lantaarns
  • Vervuiling van de straat
  • Slecht onderhouden groenvoorziening

Laat uw klacht of zorgen weten via een Melding openbare ruimte.

Buurtcoördinator

Voor vragen over:

  • Uw wijk
  • Initiatieven
  • Bewonerszaken

Natascha Heerschop

📞 06 28 44 22 53

n.heerschop@hilversum.nl

Wijkcentra

U kunt hier binnenlopen zonder afspraak

📍 De Koepel, Kapittelweg 399a

📞 (035) 624 88 15

dekoepel@versawelzijn.nl

Wijkagent

Voor vragen over:

  • Veiligheid
  • Overlast

Lotte Hoenson

📞 0900-8844

Sociaal werkers

Voor vragen over sociaal welzijnswerk.

Doelgroep: Jongeren

Malin Kolbrink

📞 06 46 37 63 34

mkolbrink@versawelzijn.nl

Melvin Westerbeek

📞 06 53 46 17 66

mwesterbeek@versawelzijn.nl

Doelgroep: Algemeen

Thirza Steinfort

📞 06 30 04 70 18

tsteinfort@versawelzijn.nl

Mascha Philipoom

📞 06 30 15 50 90

mphilipoom@versawelzijn.nl

Wonen, Welzijn & Mantelzorg

Voor vragen over:

  • Wonen, Welzijn & Mantelzorg

Iris Klarenbeek

📞 06 51 64 12 59

iklarenbeek@versawelzijn.nl

Woningcorporaties

Voor vragen over:

  • uw huurwoning

De Alliantie

Rita Baltus

info@de-alliantie.nl

Dudok Wonen

Corinne de Wit

c.wit@dudokwonen.nl

Gooi en Omstreken

Bert Froom

B.Froom@gooienom.nl

Veiligheid

Heeft u een algemene vraag over veiligheid of heeft u ideeën voor een veilig Hilversum? Mail naar veilig@hilversum.nl

Wijkboa

Voor vragen over: 

  • Veiligheid
  • Overlast in de openbare ruimte

Patrick Groenesteyn

📞 14 035

Liever direct een melding doen over overlast in de openbare ruimte (bijvoorbeeld overhangend groen of kapotte lantaarnpaal)? Dit kan via melding openbare ruimte.

Wijkwethouder

In Hilversum heeft elke wijk een eigen wijkwethouder. Een wijkwethouder heeft speciale aandacht voor het wel en wee van de buurten in zijn/haar wijk. Hij of zij is bestuurlijk verantwoordelijk voor de belangrijke thema’s van een wijk en trekt samen op met de buurtcoördinator. In Zuidwest is Annette Wolthers uw wijkwethouder.