Wie zitten er in de gemeenteraad?

Een overzicht van de 37 raadsleden verdeeld over 10 politieke partijen die in de raad vertegenwoordigd zijn.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2022 zijn 37 raadsleden gekozen. Deze raadsleden vertegenwoordigen de Hilversumse bevolking. Zij zijn verdeeld over 10 politieke partijen. De raad vergadert in commissies om de onderwerpen waar de raad over moet beslissen voor te bereiden. Hier kunt u lezen hoe de gemeenteraad werkt.

Voorzitter gemeenteraad

Hieronder ziet u wie er per politieke partij in de gemeenteraad zitten. Klik op de partij voor het overzicht.

Hart voor Hilversum

naar website Hart voor Hilversum

Raadsleden Hart voor Hilversum

HvH Regie Redmeijer3Regie Redmeijer (fractievoorzitter)

06 29 56 04 39

regie@chello.nl

 

HvH Malika BoukhrissMalika Boukhriss

06 84 44 84 47

malikaboumadkar@gmail.com



HvH Michiel EerenbergMichiel Eerenberg

michieleerenberg@hotmail.com



 

HvH Chris Groeneveld 2Chris Groeneveld

06 29 08 50 75

goudsbloemstuc@hotmail.com

 

HvH Ria de Jong 3Ria de Jong-Schrijvers

06 26 44 44 33

hvhriadejong@gmail.com

 

HvH Hakan Koç 3Hakan Koç

 

 



HvH Ron Lancé 2Ron Lancé

06 55 38 23 85

hvh.ronlance@gmail.com

 

HvH Karin Walters 3Karin Walters

06 13 97 75 95

karin.j.walters@gmail.com

D66

naar website D66

Raadsleden D66

D66 Jarno Deen Jarno Deen (fractievoorzitter)

06 15 64 72 17

 jarno.deen@d66hilversum.nl

 

D66 Pim van den BrinkPim van den Brink

pim.vandenbrink@d66hilversum.nl

 

 

D66 Bonne van Hattum3Bonne van Hattum

bonne.vanhattum@d66hilversum.nl

 

 

D66 Harmen LindeboomHarmen Lindenboom

harmen.lindeboom@d66hilversum.nl

 

 

D66 Vivienne Wesselink1Vivienne Wesselink 

06 10 15 47 44

vivienne.wesselink@outlook.com 

 

D66 Annette Wolthers1Annette Wolthers

a.wolthers@hilversum.nl

 

 

D66 Abdellatif Zabat2Abdellatif Zaabat

abdellatif.zaabat@d66hilversum.nl

 

VVD

naar website VVD

Raadsleden VVD

VVD Arno Scheepers2Arno Scheepers (fractievoorzitter)

a.scheepers@hilversum.nl

 

 

VVD Hidde FennemaHidde Fennema

06 41 38 94 04

hidde@atomos.nl

 

VVD Haitske van de Linde3Haitske van de Linde

06 28 78 20 00

haitskevdlinde@icloud.com



VVD Tobias Westerneng nwTobias Westerneng

06 22 44 95 33

trwesterneng@hotmail.com

 

VVD Ellis Zeeuw-van der Laan1Ellis Zeeuw van der Laan

06 44 83 88 35

elliszeeuwvanderlaan@gmail.com

 

GroenLinks

naar website GroenLinks

Raadsleden GroenLinks

GroenLinks MarleenRemmersMarleen Remmers (fractievoorzitter)

marleen.remmers@groenlinks-hilversum.nl

 

 

Groen Links Reijer LomansReijer Lomans

reijer.lomans@groenlinks-hilversum.nl

 

 

GrL Sebastiaan Hexspoor    Sebastiaan Hexspoor

      sebastiaan.hexspoor@groenlinks-hilversum.nl     

        

GroenLinks Lex van Waarden1Lex van Waarden

06 54 75 27 61

lex.van.waarden@groenlinks-hilversum.nl

 

CDA

naar website CDA

Raadsleden CDA

CDA Olaf StreutkerOlaf Streutker ( fractievoorzitter)

06 22 57 46 40

olafstreutker@hilversum.cda.nl

 

CDA Jacobine van Dijk1Jacobine van Exel-van Dijk

06 18 88 66 81

jacobinevandijk@hilversum.cda.nl

 

CDA Gertjan Postma2 (2)Gertjan Postma

06 52 76 56 44

gertjanpostma@hilversum.cda.nl

 

CDA Gerben van Voorden2Gerben van Voorden

06 26 04 59 30

gerbenvanvoorden@hilversum.cda.nl

 

Democraten Hilversum

Democraten Hilversum Edwin Göbbels3Edwin Göbbels 

06 10 07 51 49  

edwin.gobbels@gmail.com

 

Democraten Hilversum Attie van de Beek2Atie van de Beek      

atievandebeek1975@hotmail.com

 

 

DH Rob Docter 2Rob Docter 

06 53 14 69 56    

mail@robdocter.nl

PvdA

naar website PvdA

Raadsleden PvdA

PvdA Femke van Drooge1Femke van Drooge (fractievoorzitter)

femkevandrooge@gmail.com

 

 

PvdA Jacqueline Kalk2Jacqueline Kalk

06 51 69 11 77

jacqkalk@gmail.com

 

SP

naar website SP

Raadsleden SP

SP Paul VonkPaul Vonk (fractievoorzitter)

06 46 35 11 69

pcmvonk@gmail.com

 

SP Bianca Verweij nwBianca Verweij

06 28 88 79 53

biancaverweij24@gmail.com

 

ChristenUnie

naar website ChristenUnie

Raadsleden ChristenUnie

ChristenUnie Bas Nanninga1Bas Nanninga (fractievoorzitter)

basnanninga@gmail.com

06 38 49 80 60

BVNL

Raadsleden BVNL

BVNL Frederique Durlacher 2Frederique Durlacher (fractievoorzitter)

06 23 28 39 66

hilversum@bvnl.nl

 

 Contact

Nevenfuncties