Wie zitten er in de gemeenteraad?

Hier vindt u de raadsleden, commissieleden, commissies en raadsverordeningen.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2018 zijn 37 raadsleden gekozen. Deze raadsleden vertegenwoordigen de Hilversumse bevolking. Zij zijn verdeeld over 11 politieke partijen. De raad vergadert in commissies om de onderwerpen waar de raad over moet beslissen voor te bereiden. Hier kunt u lezen hoe de gemeenteraad werkt.

De gemeenteraad 2018-2022 ten tijde van de installatie in 2018

Voorzitter gemeenteraad

De voorzitter van de gemeenteraad is Burgemeester Pieter Broertjes.

 

Hieronder ziet u wie er per politieke partij in de gemeenteraad zitten. Klik op de partij voor het overzicht.

Hart voor Hilversum
ChristenUnie

naar website ChristenUnie

Raadsleden ChristenUnie

Aafke Vreugdenhil - de Blécourt, fractievoorzitter

Introductiefilm

06 38 08 80 16

aafkevreugdenhil@hilversum.christenunie.nl

Tjerk Pelsma

Introductiefilm

t.pelsma.cu@gmail.com

 

Commissieleden ChristenUnie

Bas Nanninga

basnanninga@gmail.com

 

Gerdien Potters-Blijdorp

06 30 01 99 29

​​​​​​​gerdienpotters@gmail.com

 

Reinier Goedhart

rm.goedhart76@gmail.com

PvdA

naar website PvdA

Raadsleden PvdA

Femke van Drooge, fractievoorzitter

Introductiefilm

femke@pvdahilversum.nl

 

Jacqueline Kalk

06 51 69 11 77

jacquelinekalk@icloud.com

 

Commissieleden PvdA

Jos Oude Elferink

(035)68 50 945

jos@pvdahilversum.nl

 

Kees Bakker

kees@pvdahilversum.nl

 

 

SP

naar website SP

Raadsleden SP

Pierre van Rooden, fractievoorzitter

Introductiefilm

pvrooden@gmail.com

 

Bianca Verweij

Introductiefilm

06 28 88 79 53

bluebear@live.nl

Commissieleden SP

Gregory Dunker

 

 

 

Ruud Ruijer

06 21 50 39 01

ruud.ruijer@mail.com

 

Jan Peter Otto

06 10 06 82 90

janpeterotto@gmail.com

Nienke Muller

06 14 57 81 43

nienke.c@gmail.com

 

Leefbaar Hilversum

naar website Leefbaar Hilversum

Raadsleden Leefbaar Hilversum

Mirjam Kooloos

Introductiefilm

06 30 53 05 95

mirjamkooloos@gmail.com

Commissieleden Leefbaar Hilversum

Ben Bus 

06 52 09 04 00

Benbus@online.nl

 

Jacqueline van Oostveen

Hilversums Belang

Raadsleden Hilversums Belang

Henk Blok

hpblok@hotmail.com

 

 

Commissieleden Hilversums Belang

Henriette Bijl

henriette.bijl@gmail.com

 

 

Mark Janssen

06 51 18 29 74

mrkjnssn@protonmail.com

Democraten Hilversum

Raadsleden Democraten Hilversum

Edwin Göbbels

06 10 07 51 49

edwin.gobbels@gmail.com

 

Commissieleden Democraten Hilversum

Rob Docter

06 53 14 69 56

mail@robdocter.nl

Nevenfuncties
Contact