Gemeenteraadsleden en commissieleden

Contactgegevens | Nevenfuncties

De gemeenteraad in Hilversum bestaat uit 37 raadsleden. Sinds de gemeenteraadsverkiezingen van maart 2018 bestaat de raad uit 9 fracties. Voorzitter van de gemeenteraad is burgemeester Pieter Broertjes.
Commissieleden zijn de medewerkers van de verschillende fracties, zij kunnen woordvoerders zijn in de commissies.

De gemeenteraad heeft 3 belangrijke taken:

  1. Controleren: De gemeenteraad controleert het dagelijkse bestuur, dat is het college van burgemeester en zeven wethouders. Dit betekent dat de raad moet controleren of afspraken op een doelmatige en rechtmatige wijze zijn nagekomen. De raad wordt daarbij ondersteund door met name de accountant en de lokale rekenkamer. De provincie kan, als financieel toezichthouder, ook een rol spelen bij de controlerende taak.
  2. Kaders stellen: raadsleden bepalen de hoofdlijnen van het beleid van de gemeente.
  3. Volksvertegenwoordiging: raadsleden zijn gekozen en treden op namens de inwoners

Ga snel naar:

Bijlagen


Hart voor Hilversum:

Jan SlingerlandJan Slingerland, fractievoorzitter
06 51 07 48 85
jac_slingerland@kpnmail.nl

 

Henk BlokHenk Blok
hpblok@hotmail.com

 

Malika BoumadkarMalika Boumadkar-Boukhriss
06 84 44 84 47
malikaboumadkar@gmail.com
Twitter: @BoumadkarMalika

Jerry BraaksmaJerry Braaksma
06 10 08 49 19
tjerkies@gmail.com
Twitter: @JerryBraaksma

Michiel EerenbergMichiel Eerenberg
michieleerenberg@hotmail.com



Ria de Jong-SchrijversRia de Jong-Schrijvers

06 26 44 443 3


Hakan KoçHakan Koç
06 14 38 68 39
Hakan_gs411@hotmail.com

 

LeegRegie Redmeijer
06  29 56 04 39
regie@chello.nl

 

Commissieleden

Ron Lance
06 55 38 23 85
ron.lance@ahold.com



D66 :


Annemarie den DaasAnnemarie den Daas, fractievoorzitter
06 53 31 58 88
annemarie.den.daas@d66hilversum.nl
Twitter: @Daasje

Edwin GobbelsEdwin Göbbels
06 10 07 51 49
edwin.gobbels@gmail.com

 

LeegMarijke Groesz
marijke.groesz@d66hilversum.nl


 

Hein JaarsmaHein Jaarsma
06 39 13 28 57
heinjaarsma@telfort.nl
Twitter: @D66Hein

Anne S. de Jong Anne S. de Jong
 06 22 99 94 75
 anne.dejong@d66hilversum.nl
 Twitter: @annesdejongd66

Marianne van VlietMarianne van Vliet
06 48 55 42 42
marianne.vanvliet@d66hilversum.nl


LeegVivienne Wesselink
06 10 15 47 44
vivienne.wesselink@outlook.com

 

Commissieleden

Hans Verheij
d66@hansverheij.nl

Ron Schuurmans
ron.schuurmans@d66hilversum.nl

Michiel den Boer
michiel.denboer@d66hilversum.nl

Abdellatif Zaabat
Tel: 06 39 31 34 23
abdellatif.zaabat@d66hilversum.nl


Website D66
D66 op Twitter



VVD

 

Frits VogelFrits Vogel, fractievoorzitter
06 29 02 89 58
fritsvogel@vvdhilversum.nl
Twitter: @fritsvogel

Diana van DaalenDiana van Daalen
06 17 89 39 49
dianavandaalen@vvdhilversum.nl
 

Hidde FennemaHidde Fennema
06 41 38 94 04
hiddefennema@vvdhilversum.nl
Twitter: @hiddefennema

Haitske van de LindeHaitske van de Linde
06 28 78 20 00
haitskevandelinde@vvdhilversum.nl
Twitter: @haitskevdlinde

Ruud VerkuijlenRuud Verkuijlen
06 51 51 96 29
ruudverkuijlen@vvdhilversum.nl
 

LeegTobias Westerneng
06 22 44 95 33
tobiaswesterneng@vvdhilversum.nl

 

Commissieleden

Sven Tulner
06 46 44 27 88
sventulner@vvdhilversum.nl

Edwin Leenheer
edwinleenheer@vvdhilversum.nl

 


Website VVD Hilversum
VVD Hilversum op Twitter 


GroenLinks

 

Marleen remmersMarleen Remmers, fractievoorzitter
06 34 17 16 41
marleen.remmers@groenlinks-hilversum.nl

 

Frank KoolFrank Kool
06 11 07 72 90
frank.kool@groenlinks-hilversum.nl


Arie PoelsArie Poels
 06 57 13 99 85
arie.poels@groenlinks-hilversum.nl

 

Peter Veenendaal GroenLinksPeter Veenendaal
peter.veenendaal@groenlinks-hilversum.nl



Lex van WaardenLex van Waarden
lex.van.waarden@groenlinks-hilversum.nl

06 54 75 27 61  

 

Commissieleden

Jos van Drogen
jos.van.drogen@groenlinks-hilversum.nl


Website GroenLinks
Groenlinks op Twitter



CDA

 

Olaf StreutkerOlaf Streutker, fractievoorzitter
06 22 57 46 40
olafstreutker@hilversum.cda.nl
Twitter: @Olaf_Streutker

Evert Jan Kruijswijk JansenEvert Jan Kruijswijk Jansen
06 42 30 80 20
evertjankruijswijkjansen@hilversum.cda.nl

 

Gerben van VoordenGerben van Voorden
06 26 04 59 30
gerbenvanvoorden@hilversum.cda.nl
Twitter: @gvanvoorden

Ahmet YorulmazAhmet Yorulmaz
06 48 15 29 48
ahmetyorulmaz@hilversum.cda.nl

 

Commissieleden

Tjalke de Jong
tjalkedejong@hilversum.cda.nl

Gertjan Postma
06 52 76 56 44
gj.postma@wxs.nl

Maurits van Spellen
mauritsvanspellen@hilversum.cda.nl

Jacobine van Dijk
jacobinevandijk@hilversum.cda.nl


CDA Hilversum op Twitter


 ChristenUnie

 

Aafke Vreugdenhil - de BlécourtAafke Vreugdenhil - de Blécourt, fractievoorzitter
06 38 08 80 16
aafkevreugdenhil@hilversum.christenunie.nl
Twitter: @AafkeVrea

Tjerk PelsmaTjerk Pelsma
t.pelsma.cu@gmail.com


 

Commissieleden

Myra van Bladel
vbladelmyra@gmail.com

Bas Nanninga
06 15 41 69 85
basnanninga@gmail.com

William Poutsma
06 46 51 53 43
wgpoutsma@gmail.com


 

PvdA


Femke van DroogeFemke van Drooge, fractievoorzitter
femke@pvdahilversum.nl

 

Jacqueline KalkJacqueline Kalk
06 51 69 11 77
jacquelinekalk@icloud.com

 

Commissieleden

Joop Lahaise
06 10 96 79 32

Jos Oude Elferink
035 68 50 945
jos@pvdahilversum.nl

Ricardo Husson
06 22 81 31 25
ricardo@pvdahilversum.nl


Website PvdA Hilversum
PvdA Hilversum op Twitter


SP

 

Bianca VerweijBianca Verweij, fractievoorzitter
06 28 88 79 53
bluebear@live.nl
Twitter: @BiancaVerweij

Rebecca TimmerRebekka Timmer
06 20 31 20 04
roebikem@gmail.com

 

Commissieleden

Gregory Dunker

Pierre van Rooden
pvrooden@gmail.com

Peter van de Weerd
SPHilversum@live.nl

Joeri Sampieribjornsson
06 47 95 27 18
j.sampieribjornsson@gmail.com



Leefbaar Hilversum


Mirjam KooloosMirjam Kooloos
06 30 53 05 95
mirjamkooloos@gmail.com
Twitter: @mirjamkooloos

Commissieleden

Ben Bus
06 52 09 04 00
Benbus@online.nl


Website Leefbaar Hilversum

Leefbaar Hilversum op Twitter